Čierno-biely behúň Floorita Optical Black White, 80 × 130 cm

Je neskutočne odolný, nápaditý a možno ho prať na 30 °C. Talianske koberce Webtappeti sú skrátka hotovým skvostom! Sú vyrobené zo zmesi... viac informácií »
Čierno-biely behúň Floorita Optical Black White
Značka: Floorita
65,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Je neskutočne odolný, nápaditý a možno ho prať na 30 °C. Talianske koberce Webtappeti sú skrátka hotovým skvostom! Sú vyrobené zo zmesi...

Je neskutočne odolný, nápaditý a možno ho prať na 30 °C. Talianske koberce Webtappeti sú skrátka hotovým skvostom!

Sú vyrobené zo zmesi polyesterovej a bavlnenej žinylky, vďaka čomu toho naozaj veľa vydrží. Hodí sa tak aj na miesta, ktoré sú pod veľkou záťažou, ale rovnako tak ich môžete dať pod kávový stolík, pohovku alebo napríklad k posteli. Veľmi žiadaný kus Čierno-biely behúň Floorita Optical Black White, 80 × 130 cm máte možnosť zohnať bezstarostne tu u nás v známej sekcii koberce! Teraz kúpite ešte iné výrobky v spomínanej rubrike jednoducho online. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme v ponuke však tiež viac produktov od značky Floorita. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Obľúbený výrobca Floorita svojim zákazníkom ponúka vysoko kvalitné produkty. Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke.

Tento neodolateľný výrobok Čierno-biely behúň Floorita Optical Black od našej známej značky Floorita k dostaniu aktuálne v našej ponuke vo výpredajové akciu. Teraz len za 65,90 EUR.