Čierno-biely bavlnený koberec Oyo home Duo, 160 x 230 cm

Tento koberec z kolekcie Duo od spoločnosti Oyo home prinesie do vášho interiéru neodolateľnú kombináciu prírodného materiálu s minimalistickým... viac informácií »
Čierno-biely bavlnený koberec Oyo home Duo
Značka: Oyo home
57,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Tento koberec z kolekcie Duo od spoločnosti Oyo home prinesie do vášho interiéru neodolateľnú kombináciu prírodného materiálu s minimalistickým...

Tento koberec z kolekcie Duo od spoločnosti Oyo home prinesie do vášho interiéru neodolateľnú kombináciu prírodného materiálu s minimalistickým obojstranným dizajnom v zemitých tónoch. Vďaka bavlnenému materiálu sa dosahuje požadovaná mäkkosť, odolnosť a v neposlednom rade jednoduchá údržba.

Dobré vedieť:
1. Ak sú vlasové priadze rozdrvené pod ťažkými predmetmi, priadze v tejto oblasti by sa mali prednostne najprv vykefovať a potom povysávať.
2. Aby sa zabránilo usadzovaniu prachu nahromadeného na koberci medzi vláknami vlasu a na podlahe, mala by sa údržba vykonávať v určitých intervaloch pomocou vysávača.
3. Zametanie vykonávajte vysávačom v smere vlákien koberca a pomalými pohybmi. Koberec by počas čistenia nemal byť vystavený silným nárazom.
4. Pri čistení koberca by ste sa mali vyhnúť používaniu prebytočnej vody a čistiaceho prostriedku. Pri čistení nikdy nepoužívajte bielidlá ani podobné chemikálie. Vyčistite koberec pomocou čistiaceho prostriedku a zmäkčovadla tkanín, ktoré sú v súlade s TSE.
5. Akúkoľvek tekutinu rozliatu na koberec možno v prípade rýchleho zásahu okamžite odstrániť. Vyliate tekutiny by sa mali najprv vysávať na vysokej úrovni a potom jemnými pohybmi vyčistiť malým množstvom vody a šampónom na koberce. Po čistení by sa mala zvyšná vlhkosť odstrániť vysávačom alebo handričkou absorbujúcou vlhkosť.
6. Postup odstraňovania škvŕn najprv vyskúšajte na neviditeľnej časti koberca pomocou čistiaceho prostriedku, ktorý použijete na odstránenie škvrny.
7. Vlákna vlasu v čistenej oblasti by sa mali vyčesať kefou tak, aby stáli vzpriamene.
8. Koberec by mal byť umiestnený mimo dosahu kachlí a podobných tepelných zariadení.
9. Keďže priame slnečné svetlo koberec poškodzuje, nemal by sa v takomto prostredí ponechávať dlhší čas.
10. Koberec sa odporúča prať ručne alebo v práčke pri maximálnej teplote 30 stupňov.
Veľmi obľúbený tovar Čierno-biely bavlnený koberec Oyo home Duo, 160 x 230 môžete nájsť bezstarostne tu na našom webe v sekcii koberce! Pozrite sa na akčné produkty v spomínanej kategórii za neuveriteľne výhodnú cenu! Slávna značka Oyo home pre svojich zákazníkov predáva vysoko kvalitný sortiment Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe! U nás vám ponúkneme viac, preskúmajte u nás taky ďalšie preverené kúsky od značky Oyo home. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a veľmi žiadaný tovar Čierno-biely bavlnený koberec Oyo home Duo, 160 x od známeho výrobcu Oyo home ľahko nájdete na našich stránkach teraz práve navždy výhodne. Akčná cena už od 57,90 EUR.