Čierno-biela železná váza PT LIVING Marble, výška 15 cm

Vneste do svojho domova nádych noblesy s elegantnou vázou PT LIVING, ktorá vyniká sofistikovaným mramorovým dekorom. Bude slúžiť ako výrazná a... viac informácií »
Čierno-biela železná váza PT LIVING Marble
Značka: PT LIVING
28,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Vneste do svojho domova nádych noblesy s elegantnou vázou PT LIVING, ktorá vyniká sofistikovaným mramorovým dekorom. Bude slúžiť ako výrazná a...

Vneste do svojho domova nádych noblesy s elegantnou vázou PT LIVING, ktorá vyniká sofistikovaným mramorovým dekorom. Bude slúžiť ako výrazná a jedinečná ozdoba, či už do nej vložíte kvety, alebo sa ju rozhodnete vystaviť prázdnu. Tento výnimočný tovar Čierno-biela železná váza PT LIVING Marble, výška 15 cm ide kúpiť priamo na našich stránkach v známej sekcii vázy. Mrknite na parádne výrobky z tejto rubriky za skvelú cenu. Máme toho viac, máme však aj v ponuke viac kvalitných výrobkov značky PT LIVING. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Super kus Čierno-biela železná váza PT LIVING Marble, výška od kvalitného výrobcu PT LIVING ide zaobstarať práve skutočne výhodne! Akčné ceny už od 28,90 EUR.