Čierne závesné svietidlo s vnútrom v medenej farbe Sotto Luce Awa Matte

Moderný dizajn je o čistých líniách a tvaroch, tradičný zasa o remeselnom spracovaní a klasických materiáloch. Môžu sa tieto dva svety prelínať v... viac informácií »
Čierne závesné svietidlo s vnútrom v medenej farbe Sotto Luce Awa Matte
Značka: Sotto Luce
106 EUR177 EUR Zľava -40%
Kúpiť v e-shope »
Moderný dizajn je o čistých líniách a tvaroch, tradičný zasa o remeselnom spracovaní a klasických materiáloch. Môžu sa tieto dva svety prelínať v...

Moderný dizajn je o čistých líniách a tvaroch, tradičný zasa o remeselnom spracovaní a klasických materiáloch. Môžu sa tieto dva svety prelínať v harmonickej vibrácii? Sotto Luce dokazuje, že môžu.

Sotto Luce sa rozhodlo vrátiť sa späť ku krásam fúkaného skla, v ktorom sa odráža práca ľudskej ruky. Svietidlá Sotto Luce si zamilujete, pretože: • Všetky sklá použité na osvietenie sú fúkané ručne. • Ručná je aj dekoratívna výroba vrátane textilných či kovových častí. • Všetky svetlá a svietidlá sa vyrábajú v Európe z komponentov, ktoré prechádzajú prísnym výberom. • Sotto Luce ponúka i variabilnú kolekciu, v ktorej sa prispôsobíte osvetleniu priamo na mieru vašim predstavám.
Unikátny a žiadaný produkt Čierne závesné svietidlo s vnútrom v medenej farbe Sotto Luce Awa je k dostaniu v pohode tu na našom webe v kategórii lustre! Teraz kúpite akčné produkty z tejto populárnej rubriky za výhodnú cenu. Ale to nie je koniec našej ponuky, nebojte sa, máme toho viac! Preskúmajte u nás taky viac osvedčených výrobkov od výrobcu Sotto Luce. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Predná značka Sotto Luce ponúka skvelé výrobky.

Tento unikátny kus Čierne závesné svietidlo s vnútrom od top značky Sotto Luce jednoducho môžete nájsť dnes extra so zľavou! Teraz môžete získať za skvelú cenu 106 EUR.