Čierne umývadlo z terrazzo Kave Home Sunday, 40 x 45 cm

Dodajte svojej kúpeľni nadčasový vzhľad s umývadlom z kolekcie Sunday od spoločnosti Kave Home. Má materiál Terrazzo s čiernym povrchom. Je odolný... viac informácií »
Čierne umývadlo z terrazzo Kave Home Sunday
Dodajte svojej kúpeľni nadčasový vzhľad s umývadlom z kolekcie Sunday od spoločnosti Kave Home. Má materiál Terrazzo s čiernym povrchom. Je odolný...

Dodajte svojej kúpeľni nadčasový vzhľad s umývadlom z kolekcie Sunday od spoločnosti Kave Home. Má materiál Terrazzo s čiernym povrchom. Je odolný voči vlhkosti, a preto skvele dopĺňa umývadlové skrinky z rovnakej kolekcie, ktoré nájdete tu a tu.

Poznámka: priemer odtoku je 4,5 cm. Ostré predmety môžu poškriabať povrch umývadla.
Veľa žiadaný tovar Čierne umývadlo z terrazzo Kave je dostupný ľahko tu na našom webe v známej kategórii umývadlá. Získajte unikátne produkty zo spomínanej rubriky za mimoriadne nízku cenu. Medzi zákazníkmi obľúbená značka Kave Home vám predstavuje veľmi kvalitné produkty Ponuka platí do vypredania zásob. Tým ale však naša ponuka nekončí, u nás vám ponúkneme viac. Mrknite tiež na viac vybraných výrobkov značky Kave Home. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Tento najpredávanejší tovar Čierne umývadlo z terrazzo Kave Home Sunday, od dodávateľa so skvelou povesťou Kave Home ide zohnať tu a teraz práve za rozumné peniaze! Teraz len za 160 EUR.