Čierne trojramenné závesné svietidlo s detailmi v medenej farbe Bulb Attack Uno

Zháňate minimalistické a moderné osvetlenie s nádychom industrializmu? Také, ktoré úžasne ozvláštni každý interiér, bez toho, aby od neho... viac informácií »
Čierne trojramenné závesné svietidlo s detailmi v medenej farbe Bulb Attack Uno
Značka: Bulb Attack
82,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Zháňate minimalistické a moderné osvetlenie s nádychom industrializmu? Také, ktoré úžasne ozvláštni každý interiér, bez toho, aby od neho...

Zháňate minimalistické a moderné osvetlenie s nádychom industrializmu? Také, ktoré úžasne ozvláštni každý interiér, bez toho, aby od neho zbytočne odvádzalo pozornosť? Práve ste ho našli. Kábel a nevšedná žiarovka, ktorá po rozsvietení vytvára neskutočnú vizuálnu hru svetiel. To je Bulb Attack.

NÁŠ TIP: odporúčame nakombinovať v izbe viacero káblov. Práve tým dosiahnete pútavého a jedinečného interiérového efektu!

O značke Bulb Attack:
Jednoduchosť, funkčnosť a dizajn spojili tých najkreatívnejších dizajnérov, ktorí v roku 2013 založili značku Bulb Attack. Celý príbeh začal jednou malou žiarovkou, teraz pokračuje v celej svojej kráse a nepreberným množstvom možností.

Čím sú ich svietidlá výnimočné?
• Každé svetlo je vyrobené v manufaktúre v slnečnom Španielsku.
• Všetky komponenty sú vyberané starostlivo tak, aby zaručili kvalitu a dlhovekosť svietidiel.
• Súčiastky a materiály pochádzajú výlučne z Európy.

Poznámka: háčikmi na stranách možno pohybovať po závesných kábloch, ak ich chcete ukotviť na jednom mieste, je nutné ich utiahnuť.
V zľave tovar Čierne trojramenné závesné svietidlo s detailmi v medenej farbe Bulb Attack Uno je na získanie bez problémov tu na našich stránkach v populárnej sekcii lustre. Teraz si môžete kúpiť akčné produkty zo spomínanej rubriky jednoducho online.

Tento veľmi žiadaný tovar Čierne trojramenné závesné svietidlo od známej značky Bulb Attack jednoducho zoženiete práve dnes stále výhodne. Akčná cena od 82,90 EUR.