Čierne kovové závesné svietidlo s bielymi tienidlami Opviq lights Christina

Nájdite si toho správneho spoločníka na nočné potulky vašim domovom. Osvetlenie je neoddeliteľnou súčasťou každého bytu či domu. Ak si vyberiete... viac informácií »
Čierne kovové závesné svietidlo s bielymi tienidlami Opviq lights Christina
Nájdite si toho správneho spoločníka na nočné potulky vašim domovom. Osvetlenie je neoddeliteľnou súčasťou každého bytu či domu. Ak si vyberiete...

Nájdite si toho správneho spoločníka na nočné potulky vašim domovom. Osvetlenie je neoddeliteľnou súčasťou každého bytu či domu. Ak si vyberiete dizajnový kúsok, plní funkciu aj ako nádherná dekorácia.

Osvetlenie od značky Opviq light vás očarí pre svoj originálny vzhľad, s ktorým rozžiarite aj ten najtemnejšie kút.

Žiarovky nie sú súčasťou balenia. Odporúčame pre dlhšiu životnosť osvetlenie utierať vlhkou handričkou.

Hodnota IP určuje stupeň krytia a odolnosť osvetlenia. Tento kúsok má hodnotu IP20. To znamená, že je chránený pred vniknutím predmetov s priemerom nad 12 mm (napr. prst).
Tento žiadaný produkt máte možnosť zaobstarať ľahko tu na našich stránkach zaradený v rubrike lustre! Teraz kúpite ešte iné výrobky z našej rubriky za priaznivú cenu!

Často vyhľadávaný výrobok Čierne kovové závesné svietidlo s bielymi tienidlami od výrobcu so zárukou kvality Opviq lights máte možnosť nakúpiť teraz v ponuke za rozumné peniaze. Akčná cena 229 EUR.