Čierne kovové nástenné hodiny Karlsson Hook, ø 34 cm

Spojenie nevšedného dizajnu s prvotriednou kvalitou, to je holandská značka Karlsson. Spestrite si vzhľad vášho interiéru jedným z jej štýlových... viac informácií »
Čierne kovové nástenné hodiny Karlsson Hook
Značka: Karlsson
132 EUR
Kúpiť v e-shope »
Spojenie nevšedného dizajnu s prvotriednou kvalitou, to je holandská značka Karlsson. Spestrite si vzhľad vášho interiéru jedným z jej štýlových...

Spojenie nevšedného dizajnu s prvotriednou kvalitou, to je holandská značka Karlsson.

Spestrite si vzhľad vášho interiéru jedným z jej štýlových hodín. Nielen, že miestnosť esteticky okorenia, vďaka ich presnosti už nikdy neprídete nikam neskoro. K ich správnemu fungovaniu stačí len 1 batéria typu AA. Akčný a v zľave produkt Čierne kovové nástenné hodiny Karlsson môžete kúpiť ľahko tu u nás v známej sekcii hodiny! Teraz môžete nájsť kvalitné produkty z tejto populárnej sekcie vo výpredajovej akcii! Tým ale naša ponuka nekončí, máme toho pre vás viac. Máme v ponuke tiež ďalšie preverené kúsky od výrobcu Karlsson. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento zľavnený produkt Čierne kovové nástenné hodiny Karlsson Hook, značky Karlsson máte možnosť kúpiť si aktuálne v našej ponuke za super cenu. V súčasnosti je k dispozícii za 132 EUR.