Čierne dvojramenné závesné svietidlo Sotto Luce KAMI Elementary M 2S

Kami, to je dizajnovo čisté svetlo, ktorého hlavnou ozdobou je textilné tienidlo v klasickom tvare. Je univerzálnym doplnkom, ktorý dokonale vynikne v... viac informácií »
Čierne dvojramenné závesné svietidlo Sotto Luce KAMI Elementary M 2S
Značka: Sotto Luce
101 EUR169 EUR Zľava -40%
Kúpiť v e-shope »
Kami, to je dizajnovo čisté svetlo, ktorého hlavnou ozdobou je textilné tienidlo v klasickom tvare. Je univerzálnym doplnkom, ktorý dokonale vynikne v...

Kami, to je dizajnovo čisté svetlo, ktorého hlavnou ozdobou je textilné tienidlo v klasickom tvare. Je univerzálnym doplnkom, ktorý dokonale vynikne v elegantne ladených interiéroch, ale aj tých severských a moderných.

Poznámka: háčikmi na stranách možno pohybovať po závesných kábloch, ak ich chcete ukotviť na jednom mieste, je nutné ich utiahnuť. Veľmi jedinečný produkt máte možnosť dostať ľahko u nás v sekcii lustre! Teraz si môžete zaobstarať výnimočné kúsky zo spomínanej sekcie za výhodnú cenu! Známy výrobca Sotto Luce vám môže poskytnúť skvelý sortiment. Ale možno hľadáte niečo iné, máme toho viac! Máme však aj v ponuke viac osvedčených výrobkov značky Sotto Luce. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený tovar Čierne dvojramenné závesné svietidlo od nášho výrobcu Sotto Luce jednoducho môžete zaobstarať tu a teraz práve naozaj výhodne! Práve možno objednať len za 101 EUR.