Čierne bodové svietidlo Markslöjd Fjällbacka 3L

Svietidlá z kolekcie Fjällbacka ukazujú silu striedmosti a zameranie na funkciu. Avšak okrem presvetlenia temných zákutí sú tieto kúsky aj jemnou... viac informácií »
Čierne bodové svietidlo Markslöjd Fjällbacka 3L
Značka: Markslöjd
128 EUR
Kúpiť v e-shope »
Svietidlá z kolekcie Fjällbacka ukazujú silu striedmosti a zameranie na funkciu. Avšak okrem presvetlenia temných zákutí sú tieto kúsky aj jemnou...

Svietidlá z kolekcie Fjällbacka ukazujú silu striedmosti a zameranie na funkciu. Avšak okrem presvetlenia temných zákutí sú tieto kúsky aj jemnou dizajnérskou prácou s prvkami klasiky a romantického štýlu.

Ide o vzhľadovo univerzálne svietidlá, ktoré môžete smelo umiestniť do akejkoľvek miestnosti a bez problémov zapadnú.

Švédska značka Markslöjd okrem kvalitnej výroby svietidiel všetkého druhu dbá aj na životné prostredie a snaží sa znížiť našu nepriaznivú klimatickú stopu. Spoločnosť často pracuje s recyklovanými materiálmi a je sebestačná vďaka zelenej a veternej energii. Tento skvelý tovar Čierne bodové svietidlo Markslöjd Fjällbacka 3L máte možnosť zohnať aktuálne tu u nás v obľúbenej kategórii bodové svietidlá. Teraz si môžete vybrať ďalšie produkty v spomínanej kategórii vo výpredajovej akcii.

Tento zľavnený tovar Čierne bodové svietidlo Markslöjd Fjällbacka od našej známej značky Markslöjd pohodlne zoženiete zrovna za výborné peniaze. Teraz môžete mať za 128 EUR.