Čierna stolová lampa Zuiver Reader

Inšpirácie škandinávskym dizajnom je v prípade lampy Reader nepopierateľná, ale vôbec nie je na škodu. Tvarová čistota, ladný minimalizmus aj... viac informácií »
Čierna stolová lampa Zuiver Reader
Značka: Zuiver
119 EUR
Kúpiť v e-shope »
Inšpirácie škandinávskym dizajnom je v prípade lampy Reader nepopierateľná, ale vôbec nie je na škodu. Tvarová čistota, ladný minimalizmus aj...

Inšpirácie škandinávskym dizajnom je v prípade lampy Reader nepopierateľná, ale vôbec nie je na škodu. Tvarová čistota, ladný minimalizmus aj nutná dávka robustnosti, ktorá sa snúbi v tejto lampe, očarí na prvý pohľad. Na ten druhý vás potom nepochybne zaujme jej dômyselnosť – má ohybný kĺb, ktorý umožňuje manipuláciu presne podľa toho, či ju chcete mať len ako bodový zdroj svetla, alebo preferujete naozaj priame svetlo pre čítanie svoje obľúbené knižky. Tento výnimočný produkt Čierna stolová lampa Zuiver máte možnosť nájsť jednoducho tu u nás zaradený v sekcii stolové lampy. Získajte ďalšie produkty z našej kategórie za výborné peniaze.

Tento najpredávanejší tovar Čierna stolová lampa Zuiver od dodávateľa s dlhou históriou Zuiver je možné ľahko získať tu teraz práve za super peniaze! Teraz za 119 EUR.