Čierna stolička z masívu EMKO Naïve

Šesť "tyčiek" a jeden sedák. Nič viac, nič menej. Stolička Naive pripomína detskú kresbu. Je v nej ale oveľa viac. Je hravá, minimalistická. Sedák... viac informácií »
Čierna stolička z masívu EMKO Naïve
Značka: EMKO
300 EUR375 EUR Zľava -20%
Kúpiť v e-shope »
Šesť "tyčiek" a jeden sedák. Nič viac, nič menej. Stolička Naive pripomína detskú kresbu. Je v nej ale oveľa viac. Je hravá, minimalistická. Sedák...

Šesť „tyčiek“ a jeden sedák. Nič viac, nič menej. Stolička Naive pripomína detskú kresbu. Je v nej ale oveľa viac. Je hravá, minimalistická. Sedák je z masívneho jaseňového dreva, doplnený šiestimi rovnako dlhými tyčkami, z ktorých dve slúžia ako opora a štyri ako podnož.

Navrhnúť takto jednoduchý dizajn v skutočnosti vyžaduje dokonalú presnosť. Každý detail je premyslený, stolička je navyše pohodlná a ergonomická.

Zostaviť ju trvá minútu.Kvalitný a lacný produkt Čierna stolička z masívu nájdete pohodlne tu na webe v rubrike jedálenské stoličky. Máme pre vás kvalitné produkty v spomínanej sekcii za super ceny!

Tento zľavnený kus Čierna stolička z masívu od kvalitnej spoločnosti EMKO máte možnosť nakúpiť bezpečne online naozaj lacno! Momentálne k dispozícii za 300 EUR.