Čierna skrinka Teulat Arista

Kolekcia Arista vám svojou originalitou vyrazí dych. Tento kúsok nábytku je navrhnutý tak, aby sa vo vašom interiéri postaral o poriadnu dávku... viac informácií »
Čierna skrinka Teulat Arista
Značka: Teulat
579 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kolekcia Arista vám svojou originalitou vyrazí dych. Tento kúsok nábytku je navrhnutý tak, aby sa vo vašom interiéri postaral o poriadnu dávku...

Kolekcia Arista vám svojou originalitou vyrazí dych. Tento kúsok nábytku je navrhnutý tak, aby sa vo vašom interiéri postaral o poriadnu dávku pozornosti. Stane sa neprehliadnuteľným solitérom, či už ho využijete v jedálni ako príborník, v spálni ako bielizník alebo komodu v obývacej izbe.

My už sme sa zamilovali! Získa si komoda aj vaše srdce? ♥

Za dvierkami sa ukrývajú praktické poličky, ktoré uľahčia uskladňovanie drobností.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku. Slovo Teluat označuje strechu domu ako symbol útulnosti a pohodlia.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti. Vysoko kvalitný produkt Čierna skrinka Teulat Arista máte možnosť nakúpiť bezprostredne tu na našich stránkach v známej kategórii komody! Teraz si môžete zaobstarať ešte podobné výrobky z tejto obľúbenej rubriky za výborné peniaze!

Tento žiadaný tovar Čierna skrinka Teulat Arista od skvelého a známeho výrobcu Teulat máte možnosť dostať v našej internetovej ponuke za najnižšiu cenu. Aktuálne stojí u nás 579 EUR.