Čierna skrinka na kľúče s dvierkami z preglejky Yamazaki Rin

Vneste do svojho domova modernú atmosféru s doplnkami od prémiovej japonskej značky Yamazaki. Vynikajú výnimočnou kvalitou spracovania, praktickosťou a... viac informácií »
Čierna skrinka na kľúče s dvierkami z preglejky Yamazaki Rin
Značka: YAMAZAKI
39,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Vneste do svojho domova modernú atmosféru s doplnkami od prémiovej japonskej značky Yamazaki. Vynikajú výnimočnou kvalitou spracovania, praktickosťou a...

Vneste do svojho domova modernú atmosféru s doplnkami od prémiovej japonskej značky Yamazaki. Vynikajú výnimočnou kvalitou spracovania, praktickosťou a elegantným dizajnom v minimalistickom duchu.

Táto magnetická skrinka z kolekcie Rin je určená na odkladanie kľúčov – je preto ideálnym doplnkom do predsiene alebo vstupnej haly. Jeho korpus s piatimi háčikmi je vyrobený z odolného lakovaného kovu, dvierka sú z prírodnej preglejky. Vo vnútri je malá polička na tradičnú japonskú podpisovú pečiatku (tzv. hanko) – môžete ju použiť napríklad na uloženie balzamu na pery.

Zadná strana skrinky je tvorená veľkým plochým magnetom a sú v nej dva otvory na inštaláciu pomocou priložených skrutiek a hmoždiniek.Obľúbený produkt Čierna skrinka na kľúče s dvierkami z preglejky Yamazaki Rin nájdete pohodlne na stránkach v populárnej sekcii ! Získajte iné produkty z tejto obľúbenej kategórie za výpredajovú cenu!

Výnimočný výrobok Čierna skrinka na kľúče s od obľúbenej značky so zárukou kvality YAMAZAKI zoženiete aktuálne za parádnu cenu. Vo skvelej akcii za 39,90 EUR.