Čierna rohožka z prírodného kokosového vlákna Artsy Doormats All I Want, 40 x 60 cm

Ťažký deň? Zdvihnite si po príchode domov náladu už pri vstupných dverách. S touto rohožkou s trefným nápisom dáte svojmu vstupu štýl a určite... viac informácií »
Čierna rohožka z prírodného kokosového vlákna Artsy Doormats All I Want
15 EUR24,90 EUR Zľava -39%
Kúpiť v e-shope »
Ťažký deň? Zdvihnite si po príchode domov náladu už pri vstupných dverách. S touto rohožkou s trefným nápisom dáte svojmu vstupu štýl a určite...

Ťažký deň? Zdvihnite si po príchode domov náladu už pri vstupných dverách. S touto rohožkou s trefným nápisom dáte svojmu vstupu štýl a určite pobavíte všetkých prichádzajúcich ♥

Rohožka je vyrobená z kokosového vlákna a spodná strana je potiahnutá PVC vrstvou, ktorá je protišmyková. Nápis je ručne farbený v Anglicku.

Poznámka: rohožka je vhodná do interiéru a zastrešeného exteriéru. Nevystavujte ju dažďu – dlhodobé pôsobenie vlhkosti by mohlo viesť k poškodeniu. Zľavnený tovar Čierna rohožka z prírodného kokosového vlákna Artsy Doormats All I Want, možno zakúpiť práve na stránkach zaradený v rubrike koberce a rohožky! Vyhľadajte si úplne nové produkty v spomínanej rubrike za úplne najnižšiu cenu.

Tento exkluzívny kus Čierna rohožka z prírodného kokosového vlákna Artsy Doormats All I Want, od obľúbenej značky Artsy Doormats je možné ľahko získať práve teraz u nás za outletovú cenu! Stojí práve teraz u nás 15 EUR.