Čierna polievková lyžica Bitz

Čierne príbory? A prečo nie! Svojou eleganciou posunú celé servírovanie na novú úroveň a vďaka svojej tmavej farbe nebudú pôsobiť rušivým dojmom... viac informácií »
Čierna polievková lyžica Bitz
Značka: Bitz
8,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Čierne príbory? A prečo nie! Svojou eleganciou posunú celé servírovanie na novú úroveň a vďaka svojej tmavej farbe nebudú pôsobiť rušivým dojmom...

Čierne príbory? A prečo nie! Svojou eleganciou posunú celé servírovanie na novú úroveň a vďaka svojej tmavej farbe nebudú pôsobiť rušivým dojmom pri večeri. Za Bonami dávame 12/10.

O značke:
Bitz nie je len značka, ale aj vízia mladého dánskeho šéfkuchára Christiana Bitza. Jeho snom je naučiť nielen celé Dánsko, ale aj ostatných ľudí na celej planéte,ako lepšie jesť.
Zároveň sa tento kuchár, držiaci titul v odbore ľudskej výživy, angažuje v projektoch Červeného Kríža v Africkom Malawi.

Kolekcia kameninových riadov, štýlových príborov a pohárov vás nadchne svojimi nekonečnými kombináciami. Všetky riady sú ručne vyrábané a glazúrované, a tak nikdy nenájdete dva kúsky, ktoré by boli dokonale identické. Veľa žiadaný kus Čierna polievková lyžica Bitz možno zohnať okrem iného tu na webe v známej rubrike príbory. Pripravili sme pre vás zľavnené produkty z tejto obľúbenej rubriky z pohodlia domova. Treba hľadáte niečo iné, prichystali sme toho pre vás viac! U nás v ponuke nájdete ďalšie preverené produkty od výrobcu Bitz. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

V zľave tento výrobok Čierna polievková lyžica Bitz od značky s dlhou históriou Bitz získate teraz za najnižšiu cenu. Výhodná ponuka za skvelú cenu 8,99 EUR.