Čierna kožená kabelka Chicca Borse Anna

Kúsok ako stvorený pre obchodné rokovania či každodenné cesty do práce. Precízne kožené spracovanie je zárukou kvality rovnako ako taliansky pôvod... viac informácií »
Čierna kožená kabelka Chicca Borse Anna
Značka: Chicca Borse
89 EUR111 EUR Zľava -19%
Kúpiť v e-shope »
Kúsok ako stvorený pre obchodné rokovania či každodenné cesty do práce. Precízne kožené spracovanie je zárukou kvality rovnako ako taliansky pôvod...

Kúsok ako stvorený pre obchodné rokovania či každodenné cesty do práce. Precízne kožené spracovanie je zárukou kvality rovnako ako taliansky pôvod zárukou šmrncového štýlu. Úplne jedinečný výrobok Čierna kožená kabelka Chicca Borse možno nakúpiť jednoducho tu u nás zaradený v kategórii batohy, tašky a kabelky! Mrknite na zľavnené produkty v spomínanej kategórii za super cenu! Značka Chicca Borse má v stálej ponuke vynikajúci tovar. U nás ponúkame viac, máme však aj v ponuke ďalšie skvelé kúsky od výrobcu Chicca Borse. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Kvalitný produkt Čierna kožená kabelka Chicca Borse od našej známej značky Chicca Borse môžete zaobstarať teraz až neuveriteľne lacno. Práve teraz za 89 EUR.