Čierna kovová stolová lampa Opviq lights Elesa

Nájdite si toho správneho spoločníka na nočné potulky vašim domovom. Osvetlenie je neoddeliteľnou súčasťou každého bytu či domu. Ak si vyberiete... viac informácií »
Čierna kovová stolová lampa Opviq lights Elesa
Značka: Opviq lights
69 EUR85,90 EUR Zľava -19%
Kúpiť v e-shope »
Nájdite si toho správneho spoločníka na nočné potulky vašim domovom. Osvetlenie je neoddeliteľnou súčasťou každého bytu či domu. Ak si vyberiete...

Nájdite si toho správneho spoločníka na nočné potulky vašim domovom. Osvetlenie je neoddeliteľnou súčasťou každého bytu či domu. Ak si vyberiete dizajnový kúsok, plní funkciu aj ako nádherná dekorácia.

Osvetlenie od značky Opviq light vás očarí pre svoj originálny vzhľad, s ktorým rozžiarite aj ten najtemnejšie kút.

Žiarovky nie sú súčasťou balenia. Odporúčame pre dlhšiu životnosť osvetlenie utierať vlhkou handričkou.

Hodnota IP určuje stupeň krytia a odolnosť osvetlenia. Tento kúsok má hodnotu IP20. To znamená, že je chránený pred vniknutím predmetov s priemerom nad 12 mm (napr. prst). Tento neodolateľný produkt Čierna kovová stolová lampa Opviq nájdete v pohode tu u nás v známej rubrike stolové lampy. Preskúmajte ešte podobné produkty z tejto obľúbenej sekcie vo výhodnej akcii! Známa značka Opviq lights svojim zákazníkom dodáva veľmi kvalitné výrobky. Urobte si radosť!

Podarený tovar Čierna kovová stolová lampa od spoločnosti s popredným postavením na trhu Opviq lights jednoducho nájdete momentálne na webe vo výhodnej akcii. Cena od 69 EUR.