Čierna komoda s 3 policami a 3 dvierkami TemaHome Nina, 180 x 83 cm

Originálny, funkčný a štýlový. To je nábytok od TemaHome. Doplní váš interiér o praktický kus, ktorý potrebujete, a vnesie do vášho domova... viac informácií »
Čierna komoda s 3 policami a 3 dvierkami TemaHome Nina
Značka: TemaHome
769 EUR
Kúpiť v e-shope »
Originálny, funkčný a štýlový. To je nábytok od TemaHome. Doplní váš interiér o praktický kus, ktorý potrebujete, a vnesie do vášho domova...

Originálny, funkčný a štýlový. To je nábytok od TemaHome. Doplní váš interiér o praktický kus, ktorý potrebujete, a vnesie do vášho domova niečo neopísateľne krásne a útulné.

O značke:

TemaHome je inovatívna nábytkárska značka, ktorá sa pýši už viac ako 30 rokmi skúseností v odbore.
Vznikla spojením dvoch spoločností, jednej portugalskej, jednej nórskej. A tento fakt sa v nábytku dokonale zrkadlí! Snúbi v sebe totiž severskú jednoduchosť a vzdušnosť s hrejivými detailmi a južanským temperamentom.
Pre TemaHome navrhuje nielen vlastný tím, ale aj ďalší renomovaní portugalskí dizajnéri, ako jeFernando Brízio či Filipe Alarcão.

Kvalita a šetrnosť k prírode:

Na výrobu jednotlivých kúskov sa využívajú iba obnoviteľné zdroje, a čo sa dreva týka, v žiadnej z kolekcií nenájdete produkt z dreva z ohrozeného stromu. Starostlivo tiež kontrolujú, aký dopad majú aktivity TemaHome na životné prostredie.
Kvalitu zaisťujú certifikáty kvality, ako je ISO 9001 alebo ISO 14001.
Tento veľmi žiadaný tovar Čierna komoda s 3 policami a 3 dvierkami možno získať taktiež tu a teraz na našich stránkach umiestnený v kategórii komody. Teraz môžete získať ešte iné produkty z tejto kateógrie v akcii. Náš sortiment je široký, máme v ponuke však tiež viac skvelých produktov od dodávateľa TemaHome. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. V očiach zákazníkov popupárna značka TemaHome má v stále ponuke vysoko kvalitné výrobky. A tu je dôkaz!

V zľave produkt Čierna komoda s 3 policami a 3 dvierkami TemaHome Nina, 180 x 83 cm od známeho popredného výrobcu TemaHome je možné zaobstarať tu vo výhodnej akcii. Práve teraz za skvelú cenu 769 EUR.