Čierna kanvica na kávu Eva Solo CafeSolo, 1 l

Rozlúčte sa s jednorazovými papierovými filtrami. S touto sklenenou kanvičkou pripravíte skvelú filtrovanú kávu tradičným spôsobom lúhovania... viac informácií »
Čierna kanvica na kávu Eva Solo CafeSolo
Značka: Eva Solo
100 EUR
Kúpiť v e-shope »
Rozlúčte sa s jednorazovými papierovými filtrami. S touto sklenenou kanvičkou pripravíte skvelú filtrovanú kávu tradičným spôsobom lúhovania...

Rozlúčte sa s jednorazovými papierovými filtrami. S touto sklenenou kanvičkou pripravíte skvelú filtrovanú kávu tradičným spôsobom lúhovania kávových zŕn. A keď je nápoj pripravený, textilný izolačný kryt zabezpečí, že nápoj zostane dlhšie horúci.

Dobré vedieť: Čajník je vyrobený z odolného borosilikátového skla, ktoré ľahko odoláva vysokým teplotám. Látkový poťah sa dá v prípade potreby kedykoľvek odstrániť, ale najlepšie je ho prať ručne.

Pozrite sa sami:

Často vyhľadávaný produkt Čierna kanvica na kávu Eva Solo CafeSolo, 1 l nájdete jednoducho na našom webe zaradený v sekcii čaj a káva! Vyhľadajte si úplne nové produkty z tejto kateógrie z pohodlia domova. Treba hľadáte niečo iné, máme toho pre vás viac! Preskúmajte u nás ďalšie produkty značky Eva Solo. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento lacný produkt Čierna kanvica na kávu Eva Solo CafeSolo, od kvalitnej spoločnosti Eva Solo môžete pohodlne získať práve dnes vo výhodnej akcii! Teraz za akčnú cenu 100 EUR.