Čierna kameninová servírovacia miska Bitz, ø 14 cm

Vpustite do svojej jedálne očarujúcu kombináciu odolnej kameniny s lesklou farebnou glazúrou. Prepojenie, ktoré je charakteristické pre riad od dánskej... viac informácií »
Čierna kameninová servírovacia miska Bitz
Značka: Bitz
14 EUR16 EUR Zľava -13%
Kúpiť v e-shope »
Vpustite do svojej jedálne očarujúcu kombináciu odolnej kameniny s lesklou farebnou glazúrou. Prepojenie, ktoré je charakteristické pre riad od dánskej...

Vpustite do svojej jedálne očarujúcu kombináciu odolnej kameniny s lesklou farebnou glazúrou. Prepojenie, ktoré je charakteristické pre riad od dánskej značky Bitz. Krásny vzhľad však nie je jeho jediná prednosť. Vďaka zvolenému materiálu prinesie svojmu majiteľovi aj odolnosť a nenáročnú údržbu – možno ho totiž umývať aj v umývačke riadu. Dobré vedieť: Táto miska je zároveň vhodná aj do rúry (max 220 stupňov). Zároveň do nej neodporúčame vkladať citrusy, pretože môžu zanechávať fľaky. Kvalitný tovar Čierna kameninová servírovacia miska Bitz, ø 14 cm je k dostaniu jednoducho tu a teraz na našom webe v známej sekcii misky. Teraz môžete kúpiť ešte iné produkty z tejto obľúbenej rubriky z pohodlia domova. U nás vám ponúkneme viac, u nás v ponuke nájdete ďalšie preverené produkty od výrobcu Bitz. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Predný dodávateľ Bitz pre svojich zákazníkov poskytuje prvotriedny sortiment Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke.

Akčný a v zľave produkt Čierna kameninová servírovacia miska Bitz, ø 14 cm od poprednej spoločnosti Bitz ľahko môžete zaobstarať tu teraz práve za neuveriteľne nízku cenu! Výhodná ponuka za skvelú cenu 14 EUR.