Čierna kameninová misa ÅOOMI Luna, ø 23,5 cm

Temná kolekcia kameninových riadu ÅOOMI Luna obsahuje aj čierno glazované misy na ovocie. Pristane im to najmä v kombinácii so šálkami a taniermi v... viac informácií »
Čierna kameninová misa ÅOOMI Luna
Značka: ÅOOMI
35,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Temná kolekcia kameninových riadu ÅOOMI Luna obsahuje aj čierno glazované misy na ovocie. Pristane im to najmä v kombinácii so šálkami a taniermi v...

Temná kolekcia kameninových riadu ÅOOMI Luna obsahuje aj čierno glazované misy na ovocie. Pristane im to najmä v kombinácii so šálkami a taniermi v rovnakom štýle, napríklad s týmto dezertným.

Pretože výrobky značky ÅOOMIručne vyrábané nenájdete 2 úplne rovnaké kúsky, každý je jednoducho jedinečný. Základom na ich výrobu je kvalitná kamenina, ktorá sa vypaľuje pri vysokých teplotách. Môžete si byť teda istí, že je odolná proti príborom, vriacej polievke i umývačke.

Poznámka: vhodné pre umývanie v umývačke a použitie v mikrovlnnej rúre. Z bezpečnostných dôvodov nie je určené pre deti. Veľa obľúbený výrobok môžete kúpiť bez problémov na webe v sekcii servírovacie misky! Pripravili sme pre vás ostatné produkty z tejto rubriky za super cenu! Táto značka ÅOOMI pre svojich zákazníkov predáva vynikajúce výrobky. Však to vidíte sami. Nebojte, v ponuke toho máme viac, mrknite na viac kvalitného tovaru značky ÅOOMI. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Obľúbený a akčný kus Čierna kameninová misa ÅOOMI od tejto skvelej značky ÅOOMI jednoducho získate bezpečne online za úplne najnižšiu cenu! Ponuky už od 35,90 EUR.