Čierna jednolôžková posteľ z borovicového dreva WOOOD Dennis, 90 x 200 cm

Dennis je ideálnou voľbou, či už bojujete s malým priestorom, alebo máte len radi praktický nábytok. Minimalistický vzhľad postele uspokojí... viac informácií »
Čierna jednolôžková posteľ z borovicového dreva WOOOD Dennis
Značka: WOOOD
349 EUR
Kúpiť v e-shope »
Dennis je ideálnou voľbou, či už bojujete s malým priestorom, alebo máte len radi praktický nábytok. Minimalistický vzhľad postele uspokojí...

Dennis je ideálnou voľbou, či už bojujete s malým priestorom, alebo máte len radi praktický nábytok.

Minimalistický vzhľad postele uspokojí priaznivcov moderného aj konzervatívnejšieho štýlu bývania. Je tiež vyrobená z borovicového dreva, ktoré je certifikované FSC. To zaručuje, že všetky stromy pochádzajú z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom.

Matrac ani rošt nie sú súčasťou balenia.

Poznámka: k posteli je možné dokúpiť zásuvku.Tento akčný produkt Čierna jednolôžková posteľ z borovicového môžete nájsť bez ťažkostí tu na našom webe v obľúbenej rubrike jednolôžkové postele. Máme pre vás kvalitné produkty v spomínanej rubrike za výpredajovú cenu. Predný výrobca WOOOD môže ponúknuť kvalitný tovar

Tento veľmi obľúbený produkt Čierna jednolôžková posteľ z borovicového dreva WOOOD Dennis, 90 od kvalitnej spoločnosti WOOOD môžete získať aktuálne v našej ponuke za skvelú cenu. Práve teraz v akcii za 349 EUR.