Cestovný hrnček s viečkom KeepCup Brew Black, 227 ml

Obľúbené cestovné hrnčeky KeepCup sú najlepšími priateľmi na cesty. Sú vyrobené z netoxických materiálov šetrných k životnému prostrediu a... viac informácií »
Cestovný hrnček s viečkom KeepCup Brew Black
Značka: KeepCup
20,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Obľúbené cestovné hrnčeky KeepCup sú najlepšími priateľmi na cesty. Sú vyrobené z netoxických materiálov šetrných k životnému prostrediu a...

Obľúbené cestovné hrnčeky KeepCup sú najlepšími priateľmi na cesty. Sú vyrobené z netoxických materiálov šetrných k životnému prostrediu a udržia váš nápoj teplejší až o 30 minút dlhšie. Narozdiel od neekologických téglikov ich môžete používať opakovane a sú 100% recyklovateľné.

O značke:

KeepCup je austrálska značka ekologických hrnčekov, ktoré pozbierali veľa ocenení. Všetko začalo v roku 1998, kedy si súrodenci Forsyth otvorili reťazec obchodov BlueBag, kde predávali čerstvé sendviče, šaláty a tiež kávu so sebou.

Nepáčila sa im ale veľká spotreba materiálov a zbytočné znečisťovanie životného prostredia. A tak sa zrodil nápad na výrobu kvalitných hrnčekov v príjemnom dizajne, ktoré by sa dali používať znovu a znovu.
Tento obľúbený výrobok Cestovný hrnček s viečkom KeepCup Brew Black, 227 ml ide nakúpiť práve teraz tu na našom webe v známej sekcii termohrnčeky. Preskúmajte iné produkty vo spomínanej sekcii za mimoriadne nízku cenu.

Kvalitný a obľúbený kus Cestovný hrnček s viečkom KeepCup Brew Black, od top značky KeepCup je možné získať v našej ponuke stále výhodne! Momentálne v akcii za 20,90 EUR.