Cestovný hrnček s vekom KeepCup Saskatoon Brew, 227 ml

Dajte zbohom jednorazovým téglikom na kávu či čaj. Ekologický hrnček KeepCup vám bude robiť spoločnosť na cestách do práce a ešte pri tom bude... viac informácií »
Cestovný hrnček s vekom KeepCup Saskatoon Brew
Značka: KeepCup
21 EUR
Kúpiť v e-shope »
Dajte zbohom jednorazovým téglikom na kávu či čaj. Ekologický hrnček KeepCup vám bude robiť spoločnosť na cestách do práce a ešte pri tom bude...

Dajte zbohom jednorazovým téglikom na kávu či čaj. Ekologický hrnček KeepCup vám bude robiť spoločnosť na cestách do práce a ešte pri tom bude skvele vyzerať.

Vytvorený je zo 100% recyklovateľných a netoxických materiálov, v ktorých nenájdete ani stopu BPA či BPS. V rannom strese iste oceníte aj ľahkú údržbu – hrnček totiž rozložíte na 4 rôzne diely.

Bez pásku ho môžete vložiť aj do umývačky riadu. Ak by sa vám náhodou stalo, že nápoj vychladne, možno ho bez viečka opäť ohriať v mikrovlnnej rúre. Tento veľmi obľúbený výrobok Cestovný hrnček s vekom KeepCup Saskatoon Brew, 227 ml ide nakúpiť bezprostredne tu u nás v obľúbenej kategórii termohrnčeky. Teraz nájdete obľúbené výrobky z našej rubriky v bezva akcii! Výrobca KeepCup vám ponúka kvalitný sortiment.

Obľúbený kus Cestovný hrnček s vekom KeepCup Saskatoon Brew, 227 ml od výrobcu s dobrým menom KeepCup ľahko môžete získať práve teraz za super cenu. Ceny už od 21 EUR.