Cestovný hrnček s vekom KeepCup Manzanita, 454 ml

Austrálska značka KeepCup prináša štýlové cestovné hrnčeky, vďaka ktorým si svoj obľúbený nápoj jednoducho vychutnáte aj na cestách. Vyrobené... viac informácií »
Cestovný hrnček s vekom KeepCup Manzanita
Značka: KeepCup
15,49 EUR
Kúpiť v e-shope »
Austrálska značka KeepCup prináša štýlové cestovné hrnčeky, vďaka ktorým si svoj obľúbený nápoj jednoducho vychutnáte aj na cestách. Vyrobené...

Austrálska značka KeepCup prináša štýlové cestovné hrnčeky, vďaka ktorým si svoj obľúbený nápoj jednoducho vychutnáte aj na cestách. Vyrobené sú z netoxických, 100% recyklovateľných materiálov šetrných k životnému prostrediu. Poteší aj jednoduchou údržbou, ktorú si môžete ešte viac uľahčiť, ak hrnček rozložíte na 4 rôzne časti. Nejde o tesniaci termohrnček, teplotu nápoja udrží nanajvýš o 30 minút dlhšie. Ak by sa však stalo, že vám kvôli množstvu povinností káva či čaj vychladne, nezúfajte. Bez viečka ho môžete ľahko opäť ohriať v mikrovlnnej rúre.
Veľmi žiadaný výrobok ide získať v pohode na stránkach umiestnený v rubrike termohrnčeky. Máme pre vás ešte podobné produkty vo spomínanej sekcii za priaznivú cenu!

Nový kus Cestovný hrnček s vekom KeepCup od skvelého a známeho výrobcu KeepCup môžete zohnať na našich stránkach teraz práve vo výpredajové akciu! Ponuka od 15,49 EUR.