Červený vlnený koberec Universal Kiran Liso, 160 x 230 cm

Dávate prednosť skôr prírodným materiálom? Potom si vašu pozornosť určite získa kolekcia kobercov Kiran, ktorá je vyrobená z kombinácii 80 % vlny... viac informácií »
Červený vlnený koberec Universal Kiran Liso
Značka: Universal
193 EUR
Kúpiť v e-shope »
Dávate prednosť skôr prírodným materiálom? Potom si vašu pozornosť určite získa kolekcia kobercov Kiran, ktorá je vyrobená z kombinácii 80 % vlny...

Dávate prednosť skôr prírodným materiálom? Potom si vašu pozornosť určite získa kolekcia kobercov Kiran, ktorá je vyrobená z kombinácii 80 % vlny a 20 % bavlny.

Medzi charakteristické vlastnosti patrí najmä vysoká odolnosť proti nečistotám, dlhá životnosť a v neposlednom rade aj nezameniteľná mäkkosť na dotyk. Vďaka nadčasovým zemitým farbám navyše nikdy nevyjde z módy.
Veľa podarený tovar dostanete bez ťažkostí na našich stránkach umiestnený v sekcii koberce! Zaobstarajte si kvalitné produkty z tejto známej rubriky za extra cenu.

Úplne jedinečný výrobok Červený vlnený koberec Universal Kiran Liso, 160 x 230 cm od spoločnosti s výborným menom Universal zaobstaráte na našich stránkach teraz naozaj výhodne. Teraz nakúpite za 193 EUR.