Červený odkladací stolík Ragaba Ufo, ⌀ 45 cm

Stolík z kolekcie UFO je dokonalým spojením nevšedného a originálneho dizajnu, ktorý ale zároveň nepôsobí zbytočne výstredne. Jasné farby... viac informácií »
Červený odkladací stolík Ragaba Ufo
Značka: Ragaba
144 EUR
Kúpiť v e-shope »
Stolík z kolekcie UFO je dokonalým spojením nevšedného a originálneho dizajnu, ktorý ale zároveň nepôsobí zbytočne výstredne. Jasné farby...

Stolík z kolekcie UFO je dokonalým spojením nevšedného a originálneho dizajnu, ktorý ale zároveň nepôsobí zbytočne výstredne.

Jasné farby stolíkov navyše osviežia váš interiér. Vďaka spodnej poličke získate odkladací priestor pre predmety, ktoré je lepšie nechať mimo dohľadu.

Odporúčame vám skombinovať napríklad dva rôzne veľké stolíky Ufo, ktorým to dohromady pristane snáď ešte viac.

Všetky produkty značky Ragaba sú vyrobené z dreva s FSC certifikáciou. Presný farebný odtieň tohto produktu si môžete dohľadať pod kódom S 1080-R. Úplne jedinečný produkt Červený odkladací stolík Ragaba Ufo, ⌀ 45 možno získať bezstarostne tu a teraz na našich stránkach v známej rubrike uncategorized. Teraz si môžete vybrať kvalitné produkty z tejto kateógrie za internetové ceny. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme aj v ponuke viac produktov značky . Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Veľmi obľúbený výrobok Červený odkladací stolík Ragaba Ufo, ⌀ 45 cm od spoločnosti Ragaba ľahko zoženiete u nás teraz stále výhodne! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 144 EUR.