Červený koberec Universal Persia Red, 160 x 230 cm

Poddajte sa čaru dávneho Orientu. Nadčasová kobercová klasika, typická svojím dizajnom plným ozdobných ornamentov a hutných farieb je inšpiráciou... viac informácií »
Červený koberec Universal Persia Red
Značka: Universal
103 EUR
Kúpiť v e-shope »
Poddajte sa čaru dávneho Orientu. Nadčasová kobercová klasika, typická svojím dizajnom plným ozdobných ornamentov a hutných farieb je inšpiráciou...

Poddajte sa čaru dávneho Orientu. Nadčasová kobercová klasika, typická svojím dizajnom plným ozdobných ornamentov a hutných farieb je inšpiráciou kolekcie Persia. Tieto kvalitne spracované kúsky sú zárukou štýlového interiéru a je módnym trendom číslo jedna už po niekoľko storočí.

Povrch je vyrobený z polyesteru, ktorý je typický svojím elegantným leskom a mäkkosťou príjemnou pre bosú nohu. Spodná strana je utkaná z prírodnej bavlny, ktorá je známa priedušnosťou a dá sa prať. Oba materiály sú vhodné pre alergikov, pretože nezachytávajú prach.

Značka Universal dbá na rešpekt k prírode a tomu podriaďuje svoje produkčné procesy, ktoré sú udržateľné a previazané recykláciou.

Poznámka: koberec je vhodný aj na vyhrievané podlahy.
Zľavový produkt Červený koberec Universal Persia Red, 160 x 230 cm môžete zohnať okrem iného tu a teraz na našich stránkach v sekcii koberce! Vyberte si výnimočné produkty z našej sekcie za rozumné peniaze!

Akčný produkt Červený koberec Universal Persia Red, 160 x 230 cm od skvelej značky Universal je možné zaobstarať tu teraz práve naozaj lacno! V súčasnosti za cenu 103 EUR.