Červený koberec Nouristan Sao Buchara, 200 x 290 cm

Máte slabosť pre koberce s vintage či orientálnym nádychom? To si zamilujete tento kúsok od značky Nouristan. Jeho dizajn vychádza z orientálnych a... viac informácií »
Červený koberec Nouristan Sao Buchara
Značka: Nouristan
156 EUR
Kúpiť v e-shope »
Máte slabosť pre koberce s vintage či orientálnym nádychom? To si zamilujete tento kúsok od značky Nouristan. Jeho dizajn vychádza z orientálnych a...

Máte slabosť pre koberce s vintage či orientálnym nádychom? To si zamilujete tento kúsok od značky Nouristan. Jeho dizajn vychádza z orientálnych a klasických vzorov. Hodí sa tak predovšetkým do interiérov, ktoré nie sú všedné a dýcha z nich história.

K tomu vás očarí nielen svojím nezameniteľným estetickým spracovaním, ale aj svojou vysokou odolnosťou a vďaka kratšiemu vlasu i veľmi ľahkou údržbou. Po celom svojom obvode je obšitý a zamilujete si ho na prvý dotyk bosou nohou.

Značka Nouristan očarí rozmanitým repertoárom, v ktorom si môžete vybrať z najrôznejších rozmerov, farieb a motívov.
Často vyhľadávaný produkt Červený koberec Nouristan Sao Buchara, 200 x 290 cm máte možnosť zohnať bezprostredne u nás v obľúbenej kategórii koberce. Teraz môžete získať úplne nové produkty v spomínanej rubrike vo výhodnej akcii! Náš sortiment je široký, preskúmajte u nás tiež ďalšie kvalitné produkty od výrobcu Nouristan. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Lacný produkt Červený koberec Nouristan Sao Buchara, 200 od top značky Nouristan jednoducho nájdete aktuálne v našej ponuke za priaznivú cenu! Cenovo vychádza na 156 EUR.