Červený koberec Flair Rugs FOLD Colby, 160 x 230 cm

Koberec je skvelý spôsob, ako dodať interiéru nový vzhľad bez nutnosti nákladnej a zdĺhavej renovácie. Pri výbere sa nechajte viesť anglickou... viac informácií »
Červený koberec Flair Rugs FOLD Colby
Značka: Flair Rugs
173 EUR
Kúpiť v e-shope »
Koberec je skvelý spôsob, ako dodať interiéru nový vzhľad bez nutnosti nákladnej a zdĺhavej renovácie. Pri výbere sa nechajte viesť anglickou...

Koberec je skvelý spôsob, ako dodať interiéru nový vzhľad bez nutnosti nákladnej a zdĺhavej renovácie. Pri výbere sa nechajte viesť anglickou značkou Flair Rugs.

Jedným z ich produktov je tento dekoratívny polyesterový koberec v klasickom dizajne z kolekcie FOLD, ktorý je ideálny do obývacích izieb a spální. Medzi hlavné výhody patrí výnimočná mäkkosť, odolnosť a jednoduchá údržba. Ak sa zašpiní, môžete ho jednoducho hodiť do práčky s ostatnou špinavou bielizňou a bude ako nový. Dá sa tiež ľahko zložiť, takže je prakticky skladný.

Nezľaknite sa, ak sa po rozbalení začnú z koberca uvoľňovať drobné vlákna. Je to úplne normálne a čoskoro to zmizne.

Dobré vedieť:
– Po otvorení nechajte koberec rozbalený v teplej miestnosti najmenej 24 hodín. Poškriabanie spôsobené stlačením obalového materiálu zmizne.
– Pod koberec sa oplatí kúpiť protišmykovú podložku. Nielenže ho udrží na mieste, ale poskytne aj dodatočnú ochranu tvrdých podláh.
– Všetky čistiace prostriedky najprv vyskúšajte na nenápadnom mieste.
– Ak sa uvoľnia malé vlákna, nevyťahujte ich. Radšej ich opatrne odstrihnite nožnicami.
– Nevystavujte koberec dlhodobému priamemu slnečnému žiareniu. Tým sa zabráni jeho vyblednutiu.
– Ak sa koberec zašpiní, čo najskôr škvrnu vyčistite čistou suchou handrou. Vyhnite sa nadmernému drhnutiu.
Kvalitný produkt Červený koberec Flair Rugs FOLD Colby, 160 x 230 cm môžete získať ľahko u nás umiestnený v sekcii koberce! Teraz kúpite ďalšie produkty zo spomínanej kategórie za úplne najnižšiu cenu!

Tento kvalitný produkt Červený koberec Flair Rugs FOLD Colby, 160 od výrobcu so skvelou povesťou Flair Rugs je možné získať práve teraz za úžasnú cenu! Kúpiť teraz za 173 EUR.