Červený keramický polievkový tanier Emile Henry, ⌀ 22,5 cm

Predstavte si svoju kuchyňu a jedáleň. Už ju vidíte? Potom sa nadýchnite. Cítite tú vôňu chutného jedla, ktorá si šíri vašim domovom? Skvele!... viac informácií »
Červený keramický polievkový tanier Emile Henry
Predstavte si svoju kuchyňu a jedáleň. Už ju vidíte? Potom sa nadýchnite. Cítite tú vôňu chutného jedla, ktorá si šíri vašim domovom? Skvele!...

Predstavte si svoju kuchyňu a jedáleň. Už ju vidíte? Potom sa nadýchnite. Cítite tú vôňu chutného jedla, ktorá si šíri vašim domovom? Skvele! Nádherný riad, doplnky a pomôcky do kuchyne od Emile Henry vám pomôžu zažiariť.

O značke:

Francúzska rodinná firma Emile Henry je pojmom medzi všetkými, ktorých ovládlo umenie pečenie a varenia. Ich ručne vyrábaný keramický riad tej najvyššej kvality dáva klasickému obedu novú tvár. Výnimočný vzhľad, vďaka ktorému nielen pečenie, ale aj samotné servírovanie v miskách a formách, bude gurmánskym zážitkom pritom prináša od roku 1848.

Vďaka špeciálnej technológii je keramika odolná proti nárazu a poškriabaniu, takže na nej môžete pokojne krájať a používať ostré nástroje. Všetky skvosty Emile Henry sú navyše vhodné do umývačky riadu, mikrovlnnej rúry a dokonca aj do mrazničky.

Recept na najlepší koláč máme každý iný, ale pokiaľ ide o ten najlepší riad na pečenie, pri všetkých znalcoch vyhráva Emile Henry. Často vyhľadávaný produkt dá sa zaobstarať teraz tu na našich stránkach v známej rubrike taniere. Vyhľadajte si skvelé produkty z tejto obľúbenej rubriky za výpredajovú cenu! To však nie je všetko, máme toho viac! Máme aj v ponuke viac produktov od značky Emile Henry. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Známa značka Emile Henry pre svojich zákazníkov predáva vysoko kvalitný sortiment

Neodolateľný produkt Červený keramický polievkový tanier Emile od výrobcu s dobrým menom Emile Henry máte možnosť získať v našej ponuke za mimoriadne nízku cenu! Výhodná ponuka za skvelú cenu 16 EUR.