Červeno-krémový vonkajší koberec NORTHRUGS Paros, 120 x 170 cm

Okrem svojho štýlového prevedenia vás tento koberec od značky NORTHRUGS zaujme aj tým, že ho môžete používať aj vonku. Tento šik koberec je... viac informácií »
Červeno-krémový vonkajší koberec NORTHRUGS Paros
Značka: NORTHRUGS
78,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Okrem svojho štýlového prevedenia vás tento koberec od značky NORTHRUGS zaujme aj tým, že ho môžete používať aj vonku. Tento šik koberec je...

Okrem svojho štýlového prevedenia vás tento koberec od značky NORTHRUGS zaujme aj tým, že ho môžete používať aj vonku.

Tento šik koberec je totiž vyrobený z polypropylénu, ktorý má schopnosť odolávať vode, nečistote a blednutiu. Koberec tak využijete nielen doma, ale aj kdekoľvek vonku na terase, na záhrade alebo pri bazéne.
Tento skvelý produkt Červeno-krémový vonkajší koberec NORTHRUGS Paros, 120 x dostanete okrem iného tu a teraz na našich stránkach v populárnej kateogrii vonkajšie koberce. Pozrite sa na výnimočné produkty zo spomínanej kategórie za super peniaze. To nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac. U nás v ponuke nájdete viac výrobkov od značky NORTHRUGS. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Exkluzívny produkt Červeno-krémový vonkajší koberec NORTHRUGS Paros, 120 x 170 od populárnej značky NORTHRUGS k dostaniu práve dnes za rozumné peniaze. Teraz za 78,90 EUR.