Červeno-fialový koberec Nouristan Anthea, 80 x 200 cm

Tuctové jednofarebné koberce si vás nezískajú a vo vašom domove nemajú čo hľadať? To si zamilujete značku Nouristan, ktorá ponúka nezameniteľné... viac informácií »
Červeno-fialový koberec Nouristan Anthea
Značka: Nouristan
70 EUR
Kúpiť v e-shope »
Tuctové jednofarebné koberce si vás nezískajú a vo vašom domove nemajú čo hľadať? To si zamilujete značku Nouristan, ktorá ponúka nezameniteľné...

Tuctové jednofarebné koberce si vás nezískajú a vo vašom domove nemajú čo hľadať? To si zamilujete značku Nouristan, ktorá ponúka nezameniteľné kolekcie plné farieb a vzorov.

Tento fešák sa vyznačuje dizajnom inšpirovaným orientálnym a klasickým spracovaním. Hodí sa tak predovšetkým do interiérov, ktoré nie sú všedné a dýcha z nich história.

K tomu vás očarí nielen svojím nezameniteľným estetickým spracovaním, ale aj svojou vysokou odolnosťou a vďaka kratšiemu vlasu i veľmi ľahkou údržbou. Po celom svojom obvode je obšitý a zamilujete si ho na prvý dotyk bosou nohou.

Značka Nouristan očarí rozmanitým repertoárom, v ktorom si môžete vybrať z najrôznejších rozmerov, farieb a motívov.
Veľa žiadaný výrobok dostanete bezprostredne tu na našom webe v sekcii koberce. Teraz získate ešte podobné kusy v spomínanej rubrike ľahko online! Značka Nouristan môže ponúkať prvotriedne výrobky Prichystali sme toho pre vás viac, mrknite tiež na ďalšie skvelé produkty značky Nouristan. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Vynikajúci tovar Červeno-fialový koberec Nouristan Anthea, 80 x 200 cm od spoločnosti s popredným postavením na trhu Nouristan nájdete bezpečne online trvalo výhodne. Akčné ceny už od 70 EUR.