Červené vykrajovadlo na mini dezerty Lékué Pies, ⌀ 30 cm

O kulinárskej značke, ktorá sa nebojí zmien: Lékué posúva zabehnuté tradície v oblasti varenia a pečenia. Táto mladučká značka z temperamentného... viac informácií »
Červené vykrajovadlo na mini dezerty Lékué Pies
Značka: Lékué
10,80 EUR18 EUR Zľava -40%
Kúpiť v e-shope »
O kulinárskej značke, ktorá sa nebojí zmien: Lékué posúva zabehnuté tradície v oblasti varenia a pečenia. Táto mladučká značka z temperamentného...

O kulinárskej značke, ktorá sa nebojí zmien:
Lékué posúva zabehnuté tradície v oblasti varenia a pečenia. Táto mladučká značka z temperamentného Španielska sa nebojí inovácií. Práve preto hýria ich produkty farbami, neobvyklými tvarmi a netradičnými materiálmi.

Dôraz kladú dizajnéri nielen na originálny vzhľad, ale predovšetkým na kvalitu, bezpečnosť a jednoduché používanie. Výsledkom je neobyčajný riad a kuchynské vychytávky, ktoré búrajú stereotypy a plne sa prispôsobia aj vareniu v mikrovlnnej rúre.

Dôkazom, že je Lékué skutočným odborníkom potvrdze aj rad ocenení Good Design Awars v roku 2007 a 2010.

O odolnom materiáli:
Dizajnéri značky si stoja za použitím odolného silikónu. Aj keď je to forma plastu, materiály prechádzajú prísnymi hygienickými a bezpečnostnými kontrolami. Sú teda zdravotne nezávadné a zaisťujú bezpečné varenie.

Platinový silikón je ľahký a odolný, navyše aj praktický – jednoducho sa čistí a s kľudom ho môžete dať aj do umývačky. Nepreberá pachy a odoláva veľmi nízkym aj vysokým teplotám.
Tento kvalitný a žiadaný tovar Červené vykrajovadlo na mini dezerty Lékué Pies, ⌀ 30 cm môžete nájsť v pohode na našom webe v populárnej rubrike nádoby a formy na pečenie! Teraz môžete získať akčné výrobky z tejto známej sekcie za najlepšie ceny! Predný dodávateľ Lékué vyrába vysoko kvalitné výrobky.

Tento exkluzívny výrobok Červené vykrajovadlo na mini dezerty Lékué Pies, od spoľahlivého výrobcu Lékué pohodlne nakúpite v súčasnosti za dobrú cenu. Akčná cena 10,80 EUR.