Červené obliečky s plachtou na dvojlôžko z ranforce bavlny Victoria Linda, 200 × 220 cm

Vstúpte do malého nebeského raja, v ktorom na vás čaká posteľ ako z rozprávky. Taká, v ktorej snívanie naberie nové obrátky. S týmito obliečkami... viac informácií »
Červené obliečky s plachtou na dvojlôžko z ranforce bavlny Victoria Linda
Značka: Victoria
72 EUR
Kúpiť v e-shope »
Vstúpte do malého nebeského raja, v ktorom na vás čaká posteľ ako z rozprávky. Taká, v ktorej snívanie naberie nové obrátky. S týmito obliečkami...

Vstúpte do malého nebeského raja, v ktorom na vás čaká posteľ ako z rozprávky. Taká, v ktorej snívanie naberie nové obrátky.

S týmito obliečkami na dvojlôžko z ranforce bavlny a s ich trendy vzormi sa budete vznášať ako na jemnom obláčiku a spánok v nich bude príjemným pohladením na duši aj na tele.

Súčasťou balenia je navyše aj neelastická plachta vyrobená v rovnakom dizajne ako obliečky.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNANIE (NA PREHYB)
Obliečky s obálkovým typom zapínania sú doplnené o prehyb látky, ktorý je všitý do vnútornej časti obliečky. Toto vrecko teda stačí len prevliecť cez paplón či vankúš a máte hotovo.

Hlavnou výhodou tohto zapínania je práve veľmi jednoduchá manipulácia a rýchle prezliekanie paplónov a vankúšov. Vďaka absencii gombíkov a zipsov sa navyše počas prania nemusíte obávať ničenia bubna práčky. Úplne jedinečný produkt máte možnosť získať aktuálne tu na našich stránkach v rubrike obliečky. Máme pre vás úplne nové produkty z tejto obľúbenej sekcie za výborné peniaze! U nás vám ponúkneme viac, máme v ponuke však viac skvelého tovaru od značky Victoria. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento akčný produkt Červené obliečky s plachtou na dvojlôžko z ranforce bavlny Victoria Linda, 200 od spoločnosti so skvelým menom Victoria jednoducho nájdete tu teraz práve vo výhodnej akcii! Stojí teraz u nás 72 EUR.