Červené kreslo Ma× Winzer Sari Velvet

Vyzerajú roztomilo a milo, poskytujú vysoký komfort, poťahy sú veľmi odolné a škála farieb obrovská. O čom je reč? Predsa o novej kolekcii kresiel... viac informácií »
Červené kreslo Ma× Winzer Sari Velvet
Značka: Max Winzer
799 EUR
Kúpiť v e-shope »
Vyzerajú roztomilo a milo, poskytujú vysoký komfort, poťahy sú veľmi odolné a škála farieb obrovská. O čom je reč? Predsa o novej kolekcii kresiel...

Vyzerajú roztomilo a milo, poskytujú vysoký komfort, poťahy sú veľmi odolné a škála farieb obrovská. O čom je reč? Predsa o novej kolekcii kresiel s názvom Sari!

Tie s označením Velvet majú navyše jemný poťah s velúrovou štruktúrou, ktorá má lesklý zamatový efekt. Na dotyk je teda veľmi príjemný a hebký.

O značke:

Max Winzer je nemecká rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, ktorá na trhu čalúneného sedacieho nábytku pôsobí už od roku 1945.

Dôraz je kladený na výnimočnú kvalitu, funkčnosť a spoľahlivosť jednotlivých produktov. Niet divu, že sa kúsky Max Winzer pýšia zlatou známkou kvality od nemeckej asociácie pre kvalitu nábytku.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny príde až do momentu, kedy sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.Tento skvelý produkt možno zohnať jednoducho tu u nás v obľúbenej rubrike kreslá! Teraz si môžete vybrať akčné kusy z tejto známej rubriky v bezva akcii. Vedúci dodávateľ Max Winzer pre svojich zákazníkov poskytuje špičkový tovar Treba hľadáte niečo iné, nebojte, máme toho viac. U nás nájdete viac kvalitných výrobkov od značky Max Winzer. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Často vyhľadávaný produkt Červené kreslo Ma× Winzer od kvalitnej značky Max Winzer môžete zaobstarať práve teraz na našej webovej stránke za neuveriteľne výhodnú cenu! Teraz v akcii 799 EUR.