Červená zamatová pohovka Mazzini Sofas Sardaigne, 188 cm

Mazzini Sofas sú elegantné pohovky, ktoré neprehliadnuteľne oživia vašu obývačku či pracovňu. Štýlové nohy v retro štýle sú vyrobené z... viac informácií »
Červená zamatová pohovka Mazzini Sofas Sardaigne
Mazzini Sofas sú elegantné pohovky, ktoré neprehliadnuteľne oživia vašu obývačku či pracovňu. Štýlové nohy v retro štýle sú vyrobené z...

Mazzini Sofas sú elegantné pohovky, ktoré neprehliadnuteľne oživia vašu obývačku či pracovňu. Štýlové nohy v retro štýle sú vyrobené z bukového dreva, ktoré je veľmi tvrdé a pevné. Ich klasické poňatie navyše príjemne podčiarkuje minimalistické línie, ktoré zdobia celú sedačku.

Sedák aj opierky sú vyplnené vysokopružnou polyuretánovou penou, ktorá je veľmi priedušná, a navyše fyziologicky neškodná. Navyše sú potiahnuté na dotyk príjemnou hebkou tkaninou, vďaka ktorej bude každé posedenie tým najpríjemnejším zážitkom z celého dňa. Tento kvalitný a žiadaný tovar môžete zaobstarať bez ťažkostí tu na webe v obľúbenej rubrike pohovky a gauče! Teraz si môžete zaobstarať akčné výrobky z našej sekcie za výhodné peniaze. Táto značka Mazzini Sofas pre vás vyrába veľmi kvalitné výrobky. Ponuka platí do vypredania zásob! Nebojte, máme toho viac, u nás totiž nájdete viac skvelých produktov značky Mazzini Sofas. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento dizajnový tovar Červená zamatová pohovka Mazzini Sofas Sardaigne, od výrobcu so skvelou povesťou Mazzini Sofas je k dispozícii teraz v ponuke za rozumné peniaze! V akcii za cenu 699 EUR.