Červená sviečka Eco candles by Ego dekor Friendly, doba horenia 37 h

Červené tóny rozohrajú atmosféru pre romantický večer alebo chvíle, kedy potrebujete zahriať na duši. Energická farba dodá vrelé pohladenie a je... viac informácií »
Červená sviečka Eco candles by Ego dekor Friendly
6,60 EUR9,49 EUR Zľava -30%
Kúpiť v e-shope »
Červené tóny rozohrajú atmosféru pre romantický večer alebo chvíle, kedy potrebujete zahriať na duši. Energická farba dodá vrelé pohladenie a je...

Červené tóny rozohrajú atmosféru pre romantický večer alebo chvíle, kedy potrebujete zahriať na duši. Energická farba dodá vrelé pohladenie a je skvelým estetickým oživením miestnosti.

Prečo zvoliť sviečky Baltic Candles? Okrem elegancie je hlavným argumentom bezpečnosť.
1) Sviečky pri horení nestekajú. Knôt sa pálením a odparovaním vosku, pomaly prepadá sviečkou dole, kde je poistka, ktorá zabezpečí, že knôt neprehorí až na úplné dno.
Sviečka sa horením len nevýrazne zmenšuje a tvorí „tubus“ okolo knôtu.
2) Plameň sviečky horí priamo nahor (neplápolá, nekmitá) – to je výsledkom správneho uloženia knôtu, ktorý je vo sviečke dokonale rovno.

Materiál sviečky: stearín (rastlinné a živočíšne tuky) Tento vynikajúci produkt obstaráte jednoducho tu na našich stránkach v sekcii sviečky. Teraz si môžete kúpiť ešte podobné produkty z tejto obľúbenej rubriky za akčnú cenu! Nebojte sa, máme toho viac, mrknite tiež na ďalší skvelý tovar od dodávateľa Eco candles by Ego dekor. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárna značka v očiach zákazníkov Eco candles by Ego dekor vám môže poskytnúť vynikajúci tovar

Tento skvelý tovar Červená sviečka Eco candles od skvelého výrobcu Eco candles by Ego dekor je možné nakúpiť teraz v ponuke v akcii. Iba teraz za 6,60 EUR.