Červená liatinová WOK panvica Kela Calido, ø 36 cm

Čím presne si vás získa kuchynský riad vyrobené z kvalitnej liatiny? Značka Kela vám odpovie. Nie len, že podmanivá červená farba vo vás... viac informácií »
Červená liatinová WOK panvica Kela Calido
Značka: Kela
111 EUR
Kúpiť v e-shope »
Čím presne si vás získa kuchynský riad vyrobené z kvalitnej liatiny? Značka Kela vám odpovie. Nie len, že podmanivá červená farba vo vás...

Čím presne si vás získa kuchynský riad vyrobené z kvalitnej liatiny? Značka Kela vám odpovie.

Nie len, že podmanivá červená farba vo vás prebudí väčšiu chuť do varenia a jedla. S nepriľnavým povrchom zaistí zdravšiu prípravu pokrmov. Vďaka tomu totiž môžete variť či smažiť s minimálnym množstvom tukov. Takže sú skvelé na prípravu steakov či lahodných palaciniek.

Čo určite ale oceníte ešte viac je neprítomnosť plastových rukoväťou, takže riad môžete vložiť do rúry. S tým ide ruka v ruke i ľahká údržba – stačí vložiť do umývačky riadu a máte vyhrané.

Spoznajte značku Kela:

Kela je nemecká značka s viac ako 100-ročnú históriu. Všetky jej kuchynské výrobky spája základná myšlienka a podstata značky – nekompromisná kvalita, nadčasový dizajn a univerzálnosť, vďaka ktorej títo pomocníci padnú do akejkoľvek kuchyne a sú vhodné naozaj ako pre začínajúcich gazdiné, tak i pre špičkových šéfkuchárov.

Skrátka spokojnosť zaručená ♥Tento obľúbený tovar Červená liatinová WOK panvica Kela Calido, ø 36 cm dostanete v pohode tu na našom webe v kategórii panvice! Teraz môžete kúpiť skvelé kúsky z tejto obľúbenej sekcie za úplne najnižšiu cenu. Ale to nie je všetko, u nás ponúkame viac! Mrknite na ďalšie vybrané kúsky značky Kela. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Populárny výrobca Kela vám môže poskytnúť veľmi kvalitné výrobky.

Tento kvalitný produkt Červená liatinová WOK panvica od obľúbeného výrobcu Kela nájdete bezpečne online skutočne lacno! Teraz môžete získať za skvelú cenu 111 EUR.