Cedidlo s rukoväťou z antikoro ocele WMF Gourmet, ø 16 cm

S kúskami od značky WMF je tvorenie v kuchyni vždy plné radosti. Či už túžite po kvalitnom kúsku riadu, ktorý vydrží roky, alebo hľadáte len... viac informácií »
Cedidlo s rukoväťou z antikoro ocele WMF Gourmet
Značka: WMF
23 EUR
Kúpiť v e-shope »
S kúskami od značky WMF je tvorenie v kuchyni vždy plné radosti. Či už túžite po kvalitnom kúsku riadu, ktorý vydrží roky, alebo hľadáte len...

S kúskami od značky WMF je tvorenie v kuchyni vždy plné radosti. Či už túžite po kvalitnom kúsku riadu, ktorý vydrží roky, alebo hľadáte len drobnosť, ktorá vám chýba, spokojnosť bude na mieste. My sme si nemeckú kvalitu značky WMF zamilovali a veríme, že aj vám prirastie k srdcu.

WMF ako záruka tej najvyššej kvality:
✓ Má dlhoročnú tradíciu viac ako 160 rokov.
✓ Nemecká precíznosť a najmodernejšie technológie tvoria dokonalú symbiózu, pre ktorú WMF tak milujeme.
✓ Vyrába riad a kuchynské spotrebiče z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktoré sa často dedia z generácie na generáciu.
✓ Značka myslí aj na jednoduchú starostlivosť a údržbu, a tak sa snaží, aby väčšina produktov bola aspoň čiastočne vhodná do umývačky riadu.
✓ Ich antikoro hrnce sú slávne po celom svete. Milujú ich svetoznámi kuchári aj amatérski nadšenci.
Veľmi obľúbený produkt môžete zaobstarať teraz tu na našich stránkach v známej kategórii cedidlá a sitká! Mrknite na ďalšie kúsky v spomínanej kategórii za priaznivú cenu.

Zľavový produkt Cedidlo s rukoväťou z od kvalitnej spoločnosti WMF môžete pohodlne získať tu teraz práve za super peniaze! Na zohnanie práve v akcii za 23 EUR.