Budík z čerešňového dreva s LED displejom Gingko Tumbler Click

Moderný a elegantný prémiový budík od spoločnosti Gingko je viac ako len praktický pomocník, ktorý vám spríjemní vstávanie. Vďaka svojmu... viac informácií »
Budík z čerešňového dreva s LED displejom Gingko Tumbler Click
Značka: Gingko
103 EUR
Kúpiť v e-shope »
Moderný a elegantný prémiový budík od spoločnosti Gingko je viac ako len praktický pomocník, ktorý vám spríjemní vstávanie. Vďaka svojmu...

Moderný a elegantný prémiový budík od spoločnosti Gingko je viac ako len praktický pomocník, ktorý vám spríjemní vstávanie. Vďaka svojmu minimalistickému zaoblenému dizajnu sa bude nielen vynímať na nočnom stolíku, ale prinesie aj jedinečnú iskru do vášho interiéru.

Je vyrobený z kvalitného dreva s výraznou prírodnou kresbou, ktorá mu dodáva šarm a ozdobnosť. Na prednej strane je dômyselne umiestnený displej LED, ktorý možno nastaviť na trvalé zobrazenie alebo aktivovať zvukom či dotykom. Ak chcete zistiť aktuálny čas, stačí lusknúť prstami alebo sa dotknúť dosky stola a na drevenom povrchu sa zobrazia číslice – môžete si vybrať medzi 12- alebo 24-hodinovým režimom. A rovnako ľahko sa ovláda. Po spustení tónov budíka môžete odloženie vstávania oddialiť ľahkým stlačením tlačidla alebo ho ukončiť otočením budíka.

Vstavanú batériu možno nabíjať pomocou priloženého kábla USB. Čas nabíjania je približne 3 až 4 hodiny. Pri nastavení na režim aktivácie zvuku je životnosť batérie približne 6 mesiacov. Neustále zobrazovanie ju skracuje na 2 až 3 týždne. Tento akčný a v zľave produkt Budík z čerešňového dreva s LED možno kúpiť tiež tu u nás v známej kategórii budíky! Vyberte si zľavnené produkty v spomínanej kategórii za outletovú cenu! Medzi zákazníkmi obľúbená značka Gingko predáva prémiové výrobky

Tento neodolateľný tovar Budík z čerešňového dreva s LED displejom Gingko Tumbler od značky so zárukou kvality Gingko zoženiete v našej ponuke za výhodnú cenu! Teraz zaobstaráte len za 103 EUR.