Bočnica k posteli Pinio Basic a Moon

Vybaviť detskú izbu tak, aby rástla spolu s deťmi, ktoré sa nám menia pred očami, nie je jednoduchá úloha. Poľská značka Pinio preto prichádza s... viac informácií »
Bočnica k posteli Pinio Basic a Moon
Značka: Pinio
51 EUR
Kúpiť v e-shope »
Vybaviť detskú izbu tak, aby rástla spolu s deťmi, ktoré sa nám menia pred očami, nie je jednoduchá úloha. Poľská značka Pinio preto prichádza s...

Vybaviť detskú izbu tak, aby rástla spolu s deťmi, ktoré sa nám menia pred očami, nie je jednoduchá úloha. Poľská značka Pinio preto prichádza s nábytkom, ktorý vydrží dlhé roky vďaka použitiu kvalitných materiálov, a zároveň sa jeho univernázlny dizajn neopozerá. Izby zariadené s Pinio sú vzdušné, priestranné, a dajú sa jednoducho dekorovať v rôznych štýloch.

Rad Basic oceníte najmä v menších izbičkách. Funkčný úložný priestor pod postieľkou schová všetko, čo potrebujete mať poruke. Prebaľovací pult možno jednoducho umiestniť nad postieľku a nezaberá tak zbytočne ďalšie miesto. Dizajnový produkt Bočnica k posteli Pinio Basic a Moon nájdete okrem iného tu na našich stránkach zaradený v rubrike zábrany na posteľ! Teraz nájdete akčné výrobky v spomínanej rubrike za akčnú cenu!

Tento skvelý kus Bočnica k posteli Pinio Basic a Moon od výrobcu s dlhou históriou Pinio k dostaniu momentálne skutočne lacno! Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 51 EUR.