Biely záhradný vankúš na sedenie Hartman Havana, 123 x 50 cm

Urobte si zo svojho vonkajšieho posedenia skutočnú oázu pohodlia. Mäkké textilné sedáky od značky Hartman v sebe nesú elegantný dizajn aj hrejivú... viac informácií »
Biely záhradný vankúš na sedenie Hartman Havana
Značka: Hartman
59 EUR
Kúpiť v e-shope »
Urobte si zo svojho vonkajšieho posedenia skutočnú oázu pohodlia. Mäkké textilné sedáky od značky Hartman v sebe nesú elegantný dizajn aj hrejivú...

Urobte si zo svojho vonkajšieho posedenia skutočnú oázu pohodlia. Mäkké textilné sedáky od značky Hartman v sebe nesú elegantný dizajn aj hrejivú podporu v chladných večeroch. Sú vyrobené v niekoľkých veľkostiach aj farbách a za použitia 100 % akrylu. Ten je mimoriadne odolný proti slnku, vrtošivému počasiu, navyše sa ľahko udržuje. Materiál vnútornej časti je kombináciou rúna a rýchloschnúcej polyuretánovej peny.
Kvalitný a lacný výrobok Biely záhradný vankúš na sedenie Hartman máte možnosť dostať bezstarostne tu na našom webe zaradený v kategórii sedáky na záhradný nábytok! Vyberte si unikátne produkty v spomínanej sekcii z pohodlia domova! Dodávateľ Hartman dlhodobo predáva vysoko kvalitný sortiment.

Obľúbený výrobok Biely záhradný vankúš na sedenie Hartman Havana, 123 x 50 cm od výrobcu Hartman môžete pohodlne získať momentálne na našich stránkach vo výhodnej akcii. Vo skvelej akcii za 59 EUR.