Biely vysúvací písací stôl Woodman 16 Mel

Ak bojujete o miesto a chcete ušetriť každý centimeter interiéru, stôl 16 Mel je pre vás ideálnym riešením. V zloženom stave zaberá stôl minimum... viac informácií »
Biely vysúvací písací stôl Woodman 16 Mel
Značka: Woodman
319 EUR
Kúpiť v e-shope »
Ak bojujete o miesto a chcete ušetriť každý centimeter interiéru, stôl 16 Mel je pre vás ideálnym riešením. V zloženom stave zaberá stôl minimum...

Ak bojujete o miesto a chcete ušetriť každý centimeter interiéru, stôl 16 Mel je pre vás ideálnym riešením. V zloženom stave zaberá stôl minimum miesta a slúži ako odkladací stolík s praktickými úložnými zásuvkami. Po rozložení sa však stane plnohodnotnou pracovnou plochou, na ktorej môžete pohodlne vybavovať dokumenty a tvoriť.

Nábytok Woodman je príkladom toho, ako dobre a citlivo možno kombinovať moderný dizajn s klasikou a tradíciou. Navrhol ho dizajnér Leonhard Pfeifer, ktorého otec vlastnil obchod so starožitným nábytkom. Možno práve to Leonharda ovplyvnilo natoľko, že hoci uvažuje minimalisticky, do nábytku stále vkladá mierny retro nádych.Výnimočný produkt Biely vysúvací písací stôl Woodman 16 Mel je dostupný bezstarostne tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej sekcii pracovné a písacie stoly! Teraz kúpite ešte ďalšie kúsky v spomínanej kategórii za akčnú cenu. U nás vám ponúkneme viac, mrknite tiež na ďalší preverený tovar od značky Woodman. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Významný dodávateľ Woodman má k dispozícii špičkový tovar. A to je ešte len začiatok!

Veľa podarený produkt Biely vysúvací písací stôl Woodman 16 Mel od skvelého výrobcu Woodman ľahko nájdete práve teraz na našej webovej stránke za úplne najnižšiu cenu. Akčné ceny už od 319 EUR.