Biely úložný box s vekom z dreva paulownia iDesign Eco, 9 x 9 cm

Značka iDesign verí, že aj tie najmenšie rozhodnutia môžu viesť k veľkým zmenám pre budúcnosť našej planéty. Preto vo svojich produktoch... viac informácií »
Biely úložný box s vekom z dreva paulownia iDesign Eco
Značka: iDesign
9,49 EUR
Kúpiť v e-shope »
Značka iDesign verí, že aj tie najmenšie rozhodnutia môžu viesť k veľkým zmenám pre budúcnosť našej planéty. Preto vo svojich produktoch...

Značka iDesign verí, že aj tie najmenšie rozhodnutia môžu viesť k veľkým zmenám pre budúcnosť našej planéty. Preto vo svojich produktoch kombinujú praktickosť s udržateľnými materiálmi.

Recyklovaný úložný box Eco poteší v domácnosti predovšetkým pre svoju všestrannosť. Môžete doň uložiť kancelárske potreby, nabíjačky alebo iné predmety. Je vyrobený z odolného polypropylénu, ktorý neobsahuje BPA.

Jeho súčasťou je aj veko z dreva paulownia, ktorého integrované drážky umožňujú ukladať boxy na seba a ušetriť tak ešte viac miesta.
Tento vynikajúci kus Biely úložný box s môžete kúpiť ľahko tu u nás v sekcii úložné boxy. Máme pre vás zľavnené produkty z tejto rubriky na pár kliknutí! Medzi zákazníkmi obľúbená značka iDesign má k dispozícii špičkový tovar. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme aj v ponuke ďalšie kvalitné produkty od dodávateľa iDesign. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Super produkt Biely úložný box s vekom z dreva značky iDesign ľahko získate v našej aktuálnej ponuke za skvelú cenu! Ponuky už od 9,49 EUR.