Biely TV stolík Kave Home Meety

TV komoda Meety, to je jednoduchosť, ktorá presahuje až do formy veľkolepej krásy. Kave Home, to je barcelonská značka, ktorá sa úplne oddala... viac informácií »
Biely TV stolík Kave Home Meety
Značka: Kave Home
369 EUR
Kúpiť v e-shope »
TV komoda Meety, to je jednoduchosť, ktorá presahuje až do formy veľkolepej krásy. Kave Home, to je barcelonská značka, ktorá sa úplne oddala...

TV komoda Meety, to je jednoduchosť, ktorá presahuje až do formy veľkolepej krásy. Kave Home, to je barcelonská značka, ktorá sa úplne oddala plnohodnotnému dizajnu. A tak už od roku 1982 tvorí také doplnky, za ktorými si pevne stojí.

Rozmery a hmotnosť balíka: 15 x 46 x 170 cm, 33 kg.Veľmi obľúbený produkt Biely TV stolík Kave Home Meety môžete získať taktiež tu a teraz na našom webe v kategórii tv stolíky! Teraz môžete nájsť ešte iné produkty zo spomínanej kategórie za super cenu. Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca Kave Home môže ponúkať kvalitný sortiment Presvedčte sa sami. Prichystali sme toho pre vás viac, máme v ponuke však tiež ďalšie kvalitné kúsky od výrobcu Kave Home. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Často hľadaný výrobok Biely TV stolík Kave Home od top výrobcu Kave Home jednoducho môžete zaobstarať v našej aktuálnej ponuke za výborné peniaze! V súčasnosti za skvelú cenu 369 EUR.