Biely toaletný stolík Ragaba Mimo, šírka 85 cm

Aj keď ste prirodzene krásna, tu a tam nežný dotyk kozmetiky potrebuje nejedna z nás. Šikovný toaletný stolík so zásuvkou na kozmetiku a vyklápacím... viac informácií »
Biely toaletný stolík Ragaba Mimo
Značka: Ragaba
219 EUR
Kúpiť v e-shope »
Aj keď ste prirodzene krásna, tu a tam nežný dotyk kozmetiky potrebuje nejedna z nás. Šikovný toaletný stolík so zásuvkou na kozmetiku a vyklápacím...

Aj keď ste prirodzene krásna, tu a tam nežný dotyk kozmetiky potrebuje nejedna z nás. Šikovný toaletný stolík so zásuvkou na kozmetiku a vyklápacím zrkadielkom z vás urobí kráľovnú všedných dní. Zatvorený ho potom môžete využiť ako štýlový odkladací alebo praktický písací stôl.

Presný farebný odtieň tohto produktu si môžete dohľadať pod kódom RAL 9016.

O značke Ragaba:

Či už holdujete minimalizmu alebo si radi skrášľujete domov originálnymi kúskami, nábytok poľskej značky Ragaba vám pomôže. Jednoduché línie a príjemné farby sú krásne samy o sebe, ale budú aj skvelým základom extravagantného interiéru. Pustite uzdu fantázii s touto mladou značkou, ktorá pôsobí na trhu len od roku 2013. Oceníte hlavne štýlové kombinácie farieb a materiálov, ktorými sú prírodné drevo a kvalitná MDF doska. Veľmi obľúbený tovar môžete zaobstarať ľahko tu na stránkach umiestnený v kategórii toaletné stolíky. Teraz nájdete ďalšie kusy v spomínanej kategórii za rozumné peniaze! Samozrejme, že to nie je všetko, nebojte, máme toho viac! Samozrejme, máme v ponuke viac skvelých produktov od značky Ragaba. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný a lacný výrobok Biely toaletný stolík Ragaba Mimo, šírka od značky so skvelou reputáciou Ragaba ľahko môžete zaobstarať v našej online ponuke za neuveriteľne nízku cenu! Výhodná ponuka za skvelú cenu 219 EUR.