Biely set na umývanie riadu Wenko Empire, 250 ml

S týmto setom na umývanie riadu máte vyriešenú otázku štýlu aj praktickosti. ♥ Navyše je skladný a vďaka neutrálnej farbe bude krásne ladiť aj... viac informácií »
Biely set na umývanie riadu Wenko Empire
Značka: Wenko
20,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
S týmto setom na umývanie riadu máte vyriešenú otázku štýlu aj praktickosti. ♥ Navyše je skladný a vďaka neutrálnej farbe bude krásne ladiť aj...

S týmto setom na umývanie riadu máte vyriešenú otázku štýlu aj praktickosti.

Navyše je skladný a vďaka neutrálnej farbe bude krásne ladiť aj s vašou kuchyňou.

O značke:
S doplnkami od Wenko budete mať pocit, že veľkú časť práce odvedú za vás. Značka totiž dobre vie, že základom jednoduchého upratovania sú praktickí pomocníci.
Obľúbený a akčný kus Biely set na umývanie riadu možno zaobstarať práve teraz tu a teraz na našom webe v známej rubrike stojany na umývacie prostriedky! Teraz môžete kúpiť akčné produkty v spomínanej rubrike za extra cenu. Treba hľadáte niečo iné, u nás toho nájdete oveľa viac. Samozrejme, máme v ponuke viac osvedčeného tovaru od výrobcu Wenko. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Predný výrobca Wenko môže ponúkať prémiové výrobky

Kvalitný a obľúbený tovar Biely set na umývanie riadu pochádzajúce od značky Wenko môžete získať tu teraz práve za extra cenu! V súčasnosti za cenu 20,90 EUR.