Biely prísavný vankúš do vane, 34,5 × 24 cm

Bezpečie a pohodlie aj vo vani. Kúpte si túto opornú podložku Wenko a budete si sprchu užívať každý deň. Vhodné pre starších ľudí či... viac informácií »
Biely prísavný vankúš do vane
Značka: Wenko
12 EUR
Kúpiť v e-shope »
Bezpečie a pohodlie aj vo vani. Kúpte si túto opornú podložku Wenko a budete si sprchu užívať každý deň. Vhodné pre starších ľudí či...

Bezpečie a pohodlie aj vo vani. Kúpte si túto opornú podložku Wenko a budete si sprchu užívať každý deň. Vhodné pre starších ľudí či milovníkov dlhých kúpeľov a sprchovanie.

Túžite po súkromných kúpeľoch? Eleganciu profesionálnej oázy relaxácie a zároveň dokonale praktickú funkčnosť môžete svojej kúpeľni prepožičať ľahšie, než by ste si vedeli predstaviť. Značka Wenko je totiž majstrom vo svojom odbore, a tak prináša doplnky, ktoré vás potešia nielen jednoduchým nadčasovým vzhľadom, ale aj bezchybnou službou, ktorú vášmu domovu denne preukáže. Vysoko kvalitný kus Biely prísavný vankúš do vane, zoženiete bezprostredne tu na našich stránkach umiestnený v sekcii doplnky do kúpeľne. Mrknite na akčné produkty z tejto obľúbenej sekcie za super ceny! U nás ponúkame viac, preskúmajte u nás viac osvedčených výrobkov od výrobcu Wenko. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Vynikajúci tovar Biely prísavný vankúš do vane, 34,5 × 24 cm od spoločnosti so zárukou kvality Wenko máte možnosť dostať teraz za skvelú cenu! Práve teraz za cenu 12 EUR.